معاون استاندار ایلام:
طرح توسعه و عمران جنوب استان ایلام بازنگری می‌شود

معاون برنامه‌ریزی استاندار ایلام گفت: طرح توسعه و عمران ناحیه جنوب استان باید مجدد مورد بازنگری قرار گیرد.

خبرگزاری فارس: طرح توسعه و عمران جنوب استان ایلام بازنگری می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، حشمت‌الله عسگری در نشست شورای برنامه‌‌ریزی اظهار داشت: طرح‌های توسعه و عمرانی باید جامع و کامل و با در نظر گرفتن همه آیتم‌های توسعه‌ای باشد زیرا وجود نقاط ضعف در محورهای کلیدی طرح، ختم به سیاست اجرایی نمی‌شود.

وی ادامه داد: برای تدوین طرح باید چند محور مهم و اساسی به منظور توسعه منطقه لحاظ شود، باید مشخص شود که طرح توسعه شامل چند بخش مجزا است و همه بخش‌ها و آیتم‌های توسعه به صورت چند جانبه بررسی و ارایه شوند.

عسگری گفت: طرح‌های پیشنهادی در شورای برنامه‌ریزی قبل از ارائه باید مورد ارزیابی و نظارت علمی قرار گیرند تا بتوان انرا در شورای عالی مطرح کرد.

معاون استاندار ایلام با بیان اینکه در ارائه طرح باید راهبردها و استراتژی‌های دخیل در آن با هم همخوانی داشته باشند، اظهار داشت: طرح توسعه و عمران ناحیه جنوب استان باید مجدد مورد بازنگری قرار گیرد و از طریق نرم افزار swot مورد سنجش و تحلیل قرار گیرد.

وی تاکید کرد: ما باید افق و چشم انداز آینده طرح توسعه جنوب را نیز مد نظر داشته باشیم و راهبردهای اجرایی طرح را به صورت علمی و منطقی دنبال کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.